O firmie

Gastro-Tech z siedzibą w Lubinie to znana i ceniona na rynku gastronomicznym firma. Jesteśmy przedstawicielami wielu liczących się w branży producentów sprzętu i wszelkiego rodzaju akcesoriów używanych zarówno w kuchni jak i będących częścią wyposażenia sal jadalnych. Dzięki tak bogatej ofercie możemy zaproponować naszym klientom urządzenia gastronomiczne w konkurencyjnych cenach, zarówno do małych punktów usługowych, barów, jak i dużych, prestiżowych restauracji.

Konsultanci Gastro – Tech pomogą w doborze odpowiednich artykułów dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb i możliwości. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, dużym uznaniem cieszą się także usługi serwisowe sprzętu gastronomicznego oraz pomoc przy urządzaniu i wyposażaniu lokali gastronomicznych, nasi eksperci są do Państwa stałej dyspozycji.

Paczki są nadawane od 1-7 dni od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności.

Zakupione urządzenia wysyłamy w ciągu siedmiu dni od otrzymania od Państwa potwierdzenia wpłaty, starannie zapakowane i zabezpieczone na czas transportu. Zachęcamy do kumulowania zakupów, bowiem już od kwoty 1500zł wysyłka zakupionych towarów odbywa się na nasz koszt !